...

University Of New South Wales Öğrenci Buluşması

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Eğitim Tercihleriniz

Dünyanın en iyi 70 üniversitesinden biri olan University of New South Wales’in yetkilisi ile gerçekleştireceğimiz öğrenci buluşmasına davetlisiniz!

Tarih ve Saat: 21 Şubat 2023, 14:30-16:30 arası 

Avustralya’da prestijli bir üniversitede lisans, yüksek lisans veya doktora eğitimi almayı planlayan Türk öğrencilerimizi, 21 Şubat’ta, Avustralya’nın en seçkin üniversitelerinden biri olan University of New South Wales ile yapacağımız fırsatlarla dolu etkinliğimize katılmak üzere ofisimize bekliyoruz!

Dünyanın birçok farklı ülkesinden toplam 1300 üniversitenin değerlendirildiği, QS World University Rankings 2022’ye göre dünyada ilk 47, Avustralya’da ise ilk 8 içinde yer alan University of New South Wales, verdiği yüksek kaliteli eğitim ve dünya standartlarındaki diploması ile Avustralya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencileri bekliyor.

Avustralya’nın en büyük global acentelerinden olan StudyCo’nun Türkiye ofisi olarak Avustralya’daki üniversitelerinin Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisi olarak çalışıyoruz.

Üniversite yetkilimiz Rory Edmunds ile gerçekleştireceğimiz görüşmelere sizler de davetlisiniz. Üniversite yetkilimizin, aşağıdaki konu başlıkları hakkında önemli bilgiler aktaracağı ve merak ettiğiniz sorulara cevap bulacağınız etkinliğimize katılımlarınızı bekliyoruz.

Konu Başlıkları:

 • University of New South Wales’ın sunduğu lisans, yüksek lisans ve doktora programları
 • Programlara başvuru süreci
 • Başvuru ve kabul şartları
 • Eğitim ücretleri
 • Burs imkanları
 • Konaklama seçenekleri
 • Vize başvuru süreci
 • Çalışma imkanları ve kariyer destekleri
 • İngilizce dil programları
 • Üniversitenin kampüsü ve akademik tesisleri
 • Üniversitenin sağladığı sosyal imkanlar

21 Şubat 2023 tarihinde, 14:30-16:30 saatleri arasında gerçekleşecek University of New South Wales yetkilisi ile yapacağımız öğrenci buluşmasına, dilerseniz Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İstanbul ofisimizden ya da dilerseniz online olarak zoom üzerinden katılabilirsiniz.

Katılım sağlamak için info@realegitim.com adresine mail atabilir veya 0216 348 48 38 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Bond University

Bond Üniversitesi Avustralya’nın en  ünlü turistik bölgelerinden biri olan Gold Coast, Queensland’de yer almaktadır. Bond Üniversitesi Avustralya’nın ilk bağımsız üniversitesidir ve 350′den fazla lisans ve

İngilizcenin Hayatımızdaki Önemi

İngilizcenin Hayatımızdaki Önemi

İngilizce evrensel bir dil olduğu için günümüzde ilkokuldan itibaren öğretilmeye başlanır. Daha iyi, daha kaliteli bir eğitim ve iş hayatı için artık neredeyse İngilizce zorunlu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.