Navitas English | Sydney

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Navitas English Dil Okulu Sydney

Navitas English Hakkında Genel Bilgi

Navitas English, 30 yılı aşkın geçmişiyle Avustralya’nın en saygın ve önde gelen dil eğitim kuruluşlarından biridir. Birçok farklı ülkeden, farklı dil ihtiyaçlarına sahip 80 binden fazla öğrenciye eğitim vermektedir. Avustralya’da toplam 34 şubesi bulunmakla birlikte, Avustralya dışında Singapur, Sri Lanka, İngiltere, Kanada, ABD, Çin, Hindistan, Endonezya, Kenya ve Zambiya ülkelerinde toplam 59 şubesinde İngilizce dil eğitimi vermeye devam etmektedir.

Avustralya’nın en büyük ve kalabalık şehri olan Sydney,  ılık ve egzotik iklimi, samimi halkı, dinamik kültürü ve dünya standartlarındaki eğitim fırsatları sayesinde, öğrenci olarak yaşamak için en çok tercih edilen şehirler arasındadır.  Avustralya’nın en büyük şehrinde İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin kararını genellikle şehrin kaliteli öğrenci hayatı, kaçırılmayacak iş imkanları ve güvenli şehir hayatına sahip olması etkilemektedir.

Navitas English Dil Okulu ile öğrenciler, Sydney şehir merkezinde bulunan önemli alışveriş merkezlerine ve birçok mağaza, restoran ve kafeye 5 dakikalık yürüme mesafesinde İngilizce öğrenme fırsatı bulurlar. Navitas English, yeni Hyde Park kampüsünde çağdaş eğitim tasarımına sahip modern bir ortamda, değerli eğitim kurumları olan SIBT, Navitas Professional ve La Trobe Üniversitesi gibi kurumların öğrencileri ile yan yana eğitim alma fırsatı sunar.

Okul İçindeki İmkanlar

Ücretsiz WiFi

Öğrenci Mutfağı

Bilgisayar Odası

Modern Sınıflar

Konferans Salonu

Bireysel Çalışma Alanı

Dinlenme Alanı

Akıllı Tahta

Kafe

Otomat & Kahve Mak.

Merkezi Konum

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce Kursları
  • Cambridge FCE Hazırlık Kursları
  • Cambridge CAE Hazırlık Kursları
  • IELTS Hazırlık Kursu
  • IELTS Hazırlık Akşam Kursları

Sosyal Aktiviteler

Sydney’in güzel plajları ve zengin kültür hayatı, öğrencilik hayatınıza farklı bir atmosfer katmaktadır. Navitas English Sydney öğrencileri, eğitimlerinin yanı sıra şehrin sunduğu etkinlikleri de keşfederek, birbirinden farklı kültürlerle tanışma fırsatı bulabilirler.

Sydney Opera Evi, sadece 15 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde yer almakta ve dünya standartlarında müzik ve tiyatro gösterileri ile birlikte uygun fiyatlı kültürel ve komedi etkinliklerine de ev sahipliği yapmaktadır. Bunların yanında, şehir merkezinde barları, kulüpleri, kafeleri ve restoranları keşfedebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından gelen lezzetlerle dolu sokakları keşfetmek sadece birkaç dakikanızı alacaktır.

Konaklama Seçenekleri

Navitas English Sydney’de eğitim alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Aile yanında konaklama, Avustralya yaşam tarzını deneyimlemek için harika bir yoldur. Avustralyalı bir aile ile yaşamak günlük yaşamda İngilizce dil yeteneklerinizi pratik yaparak geliştirmenize yardımcı olacaktır. Eğitiminiz süresince yanında kaldığınız ailenin evinde size ait tam donanımlı bir odanız ve aile ile beraber paylaşacağınız yemek saatleriniz olacaktır.

Öğrenci Rezidansları

Sydney’de yabancı öğrencilerin konaklayabileceği öğrenci rezidansları ve pansiyonlar olağanüstü deneyimler edinebileceğiniz uygun bütçeli yaşam alanlarıdır. Okula yakın mesafede, Sydney Navitas English Dil Okulu ile anlaşmalı kurumlar aşağıda sıralanmıştır:

  • Iglu Chatswood
  • Jack’s Place
  • Siclair’s City Hostel
  • Yutong St Guesthouse

Ev Kiralama

Eğer herhangi bir kuruma, aileye bağlı olmadan kendi evinizin rahatlığının tadını çıkarmak istiyorsanız, Sydney’de ev kiralamanız da mümkündür. Ev kiralama seçeneğini bütçenize daha uygun bir hale getirmek isterseniz, bir arkadaşınızla beraber ev kiralayabilir ya da var olan bir eve ev arkadaşı olarak da katılabilirsiniz.

Fotoğraflarla Navitas English

Navitas English Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin