ILSC Language School | Sydney

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
ILSC Language School Sydney
ILSC Dil Okulu Logo

ILSC Hakkında Genel Bilgi

ILSC Language Schools, Avustralya, Kanada ve Hindistan’da toplam 9 şehirde uzun yıllardır süregelen tecrübesiyle İngilizce dil eğitimi veren bir kurumdur. ILSC, 2013 ve 2014 yıllarında “Yılın Zincir Okulu” seçilmiştir.

Sydney egzotik iklimi, güler yüzlü insanları, canlı kültürü ve dünya standartlarındaki eğitim fırsatları sayesinde, yabancı öğrenciler tarafından en çok tercih edilen Avustralya şehirlerinden birisidir. Sydney pek çok Asya üniversitesi ile partnerlik kurarak geliştirdiği çok kültürlü bir öğrenci iletişim ağına sahiptir. Birçok eğitim kurumu yabancı öğrencilerin çeşitliliğini takdir ederek, öğrencilerin birbirlerinden farklı kültürleri öğrenmelerini ve ilgi alanlarına en uygun kampüslerde eğitim almalarına önayak olur.

ILSC Language Schools Sydney, şehrin kalbi Sydney Merkez İş Bölgesi CBD’de, tren ve otobüs güzergahları üzerinde ve birçok muhteşem mekana yakın elverişli bir konumda kurulmuştur. ILSC, Sydney Kampüsü’nde 32 ferah ve modern sınıfta profesyonel eğitimci kadrosu ile öğrencilerine yüksek kaliteli dil eğitimini  modern eğitim materyalleri ve öğretim teknikleri kullanarak sunmaktadır.

ILSC Language Schools, devasa bir eğitim partnerliği ağına sahiptir. Üniversite geçiş programları ile öğrenciler ihtiyaç duyulan beceri eğitimleri ile hedefledikleri dil düzeyine ulaştıktan sonra Avustralya’nın en iyi kolej ve üniversitelerine katılma hakkına sahip olmaktadır. ILSC Üniversite Geçiş Programı, 10 yıldan uzun süredir 6.000’den fazla öğrencinin yüksek öğretim hedeflerine ulaşmasını desteklemiştir.

ILSC Sydney’de 32 tam donanımlı sınıf ve 70’e yakın program seçeneği ile seviyenize tam olarak uygun sınıflarda ders alma şansınız vardır. Okul, Sydney’deki öğrencilere yüksek kaliteli dil eğitimi vermek için birçok fırsat sunmaktadır. Öğrenciler, dil becerilerini geliştirmek için farklı programlardan seçim yapabilir, rahat ve güvenli bir ortamda öğrenebilir, farklı konaklama seçenekleri arasından seçim yapabilir ve sosyal aktivitelerle eğlenebilirler.

Okul İçindeki İmkanlar

Ücretsiz WiFi

Kütüphane

Dinlenme Alanı

Bilgisayar Odası

Masa Tenisi

Mutfak

İbadet Odası

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce Programı
  • İngilizce İletişim Programı
  • Akademik İngilizce ve Sınava Hazırlık Programı
  • IELTS Hazırlık Programı
  • TOEIC Hazırlık Programı
  • Cambridge Akademik İngilizce Programı
  • Cambridge B1 First FCE Sertifika Programı
  • Cambridge C1 Advanced CAE Sertifika Programı
  • İş Hayatında İngilizce Programı
  • Üniversite Geçiş Programı

Sosyal Aktiviteler

ILSC Sydney Dil Okulu, öğrencilerine çeşitli sosyal aktiviteler sunan bir dil okuludur. Bu aktiviteler, öğrencilerin İngilizce öğrenmelerine yardımcı olurken aynı zamanda onların sosyal becerilerini de geliştirmelerini sağlar.

Kampüsün Ücretsiz Sabah Haberleri Kulübü güncel haberleri ve etkinlikleri öğrencilerin kahvaltıda İngilizce pratiği yapabilmeleri için öğrenciler ile bir araya geliyor. Ücretsiz İstihdam Kulübü, yabancı öğrencilerin Avustralya’da iş edinme hakkında bilmeleri gereken her konuda destekte bulunuyor. Café İş Becerileri kursu katılan öğrenciler İngilizce yeteneklerini ve barista becerileri ile birleştirerek sosyal dil pratiği ortamı olan kafelerde çalışma fırsatı kazanıyor. Amazing Race ve Spor Günü gibi yıllık etkinlikler tüm okul topluluğunu eğlence ve oyunlar için bünyesinde bir araya getiriyor.

Okul aktivitelerinin dışında Sydney’de bireysel olarak veya arkadaşlarınızla yapabileceğiniz birçok aktivite bulunmaktadır. Başta Bondi Beach olmak üzere Sydney’in meşhur plajlarını ziyaret edip sörf deneyimi yaşayabilir, liman turuna çıkabilir, Royal National Park’ta doğanın keyfini çıkarabilir, Sydney Opera House’u ziyaret edebilirsiniz. Sydney’de yapılacak aktiviteler asla tükenmez!

Konaklama Seçenekleri

ILSC Sydney’de eğitim alırken konaklayabileceğiniz birçok seçenek mevcuttur.

Aile Yanı Konaklama

Aile Yanında Konaklama programı, ev sahibi ailelerin yanında kalarak Avustralya hayat tarzını ve kültürünü benimseyeceğiniz mükemmel bir fırsattır. Aile evleri, okul kampüsünden 40 – 60 dakika ulaşım mesafesindedir. Aileler, öğrenciler için temiz, rahat ve güneş alan özel bir oda hazırlamak ve yemeklerini öğrenciler ile paylaşma sorumluluğundadır. Aile evleri okulun Öğrenci Konaklama Departmanı tarafından değerlendirmeden geçerler.

Öğrenci Rezidansları

Öğrenci rezidansları Avustralya’da aile yanında kalmayı tercih etmeyen öğrenciler için farklı bir tecrübedir. Buralarda bir ya da iki kişilik odalarda kalmanız mümkündür.  ILSC Dil Okulunun konaklama partneri Iglu Chatswood, Sydney’de ILSC Dil Okulu Sydney Kampüsüne 20 dakika uzaklıkta bulunan lüks bir rezidanstır. Iglu Chatswood, öğrencilerin ikonik Sydney şehir hayatını yakından görmelerini sağlamaktadır. Öğrenciler paylaşımlı apartmanda diğer öğrenciler ile beraber kaliteli bir eğitim dönemi geçirirler.

Ev Kiralama

Herhangi bir yere bağlı kalmak istemiyorsanız, Avustralya’da bağımsız olarak ev kiralamanız mümkündür. İsterseniz yalnız başınıza bir stüdyo daire kiralayabilir ya da bir veya birkaç arkadaşınız ile beraber daha büyük bir ev tutabilirsiniz. Bu şekilde özgürlüğünüz ve bağımsızlığınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Fotoğraflarla ILSC

ILSC Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz