Greenwich English College | Sydney

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Greenwich English College Sydney D,il Okulu Görseli
Greenwich English College Dil Okulu Logo

Greenwich English College Hakkında Genel Bilgi

Greenwich English College, şehir merkezinde bulunan iki kampüsüyle Sydney’ in hareketli Merkezi İş Bölgesinin tam kalbinde yer almaktadır. Kolej toplu taşıma duraklarına, mağazalara, kafelere, eğlence noktalarına ve önemli turistik mekanlara 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Greenwich English kampüslerinden dünyanın en ünlü plajlarından bazılarına otobüsle kısa sürede ulaşabilirsiniz. Hedefleriniz ne olursa olsun, Greenwich English College mesleki ve eğitim hayatınızda başarılı olmayı sağlamak için ihtiyacınız olan şeyden daha fazlasını sunuyor. Teknolojik altyapısının geliştirilmesi ve istihdam olanaklarının genişletilmesi amacıyla, Sydney modernleşmeyi hedefleyen hükümetten oldukça cömert yatırımlar almıştır. Greenwich English College, Sydney’in sunduğu imkanlardan yararlanarak, öğrencileri için staj ve part-time istihdam fırsatları sunmaktadır.

Avustralya’nın New South Wales eyaletinde bulunan Sydney, sıcak ve güneşli bir iklime, yeşil milli parklara ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapıyor. Şehir, yıl boyunca dünya standartlarında spor etkinlikleri, kültürel gösteriler, sergiler ve festivaller gibi birçok sosyal aktiviteye ev sahipliği yaparak, şehir halkını daha sosyal ve misafirperver kılıyor. Merkezi İş Bölgesini çevreleyen restoranlar, kafeler, mağazalar ve sanat galerileri ile dinamik şehir hayatında her an yapacak bir şeyler bulabilirsiniz. Aynı zamanda, şehirde suç oranı oldukça düşük olduğundan, eğitim almak için de güvenli bir ortam sunuyor.

Greenwich College, Avustralya’nın Göçmenlik İdaresi tarafından Level 1 seviyesi alan bir okuldur. Level 1 olması sebebi ile Avustralya vize konusunda öğrencilere özel avantaj sağlar.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Profesyonel Ekip

Bilgisayar Odası

Kafe + Teras

Mutfak

Dinlenme Alanı

Kahve & Otomat Mak.

Yürüm Mesf. Konaklama

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce Kursları
  • Telaffuz ve Akıcı Konuşma Kursları
  • IELTS İngilizce Hazırlık Kursları
  • Cambridge Sınav Hazırlık Kursları
  • Akademik İngilizce Hazırlık Kursları
  • İş Hayatı İngilizcesi Kursları
  • Sertifika ve Diploma Programları

Sosyal Aktiviteler

Greenwich öğrenci aktiviteleri ile şehirde diğer öğrenci arkadaşlarınız ile eğlenceli vakit geçirmeye ve pratik yaparak öğrenmeye devam edebilirsiniz. Greenwich College, haftanın her gününe bir etkinlik sığdırır. Derslerinizden arta kalan zamanda bir yandan profesyonel konuşma kulüplerine katılabilir, açık hava yoga derslerinde tüm haftanın stresini atabilir veya pub crawl etkinlikleri ile sosyalleşerek yeni insanlarla tanışma fırsatı elde edebilirsiniz.

Bunların yanında, şehrin ikonik yapılarını, muhteşem sahillerini, parklarını ve eğlence hayatını keşfetmeniz de mümkündür.

Konaklama Seçenekleri

Greenwich College’da eğitim alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Okul kampüslerine ortalama 50 – 60 dakika uzaklıktaki ev sahibi ailelerin yanında kalmayı tercih eden öğrenciler, tercihleri doğrultusunda günlük hayatlarında Avustralya kültürünün bir parçası olacakları ailelerin yanına yerleştirilir. Öğrenciler yerel bir ailenin parçası olarak daha pratik yapma imkanı elde ederler. Evde aile ile beraber zaman geçiren öğrenciler, ailenin çeşitli gezi ve seyahat aktivitelerine de dahil olabilirler.

Öğrenci Rezidansları

Paylaşımlı öğrenci evleri, aile yanında konaklamayı tercih etmeyen öğrenciler için bağımsız bir konaklama seçeneğidir. Öğrenciler tek kişilik odalarda ortak kullanım alanlarından faydalanarak farklı ülkelerden gelen diğer öğrenciler ile beraber yaşarlar.

Ev Kiralama

Eğer bağımsızlığınıza düşkün biriyseniz, yalnız başınıza veya birkaç arkadaşlarınızla ev kiralama seçeneğini düşünebilirsiniz. Bütçenize göre bir stüdyo dairede veya arkadaşlarınızla daha geniş bir evde kalmanız mümkündür.

Fotoğraflarla Greenwich English College

Greenwich English College Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin