...

English Unlimited | Sydney

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz

English Unlimited Hakkında Genel Bilgi

English Unlimited, 30 yıllık tecrübesiyle 90’dan fazla milletten 25.000’den fazla öğrenciye, 4 şehirdeki 11 kampüsünde her yıl eğitim vermeye devam etmektedir. English Unlimited, modern olanakları ve tutkulu, samimi ve güler yüzlü bir öğretmen kadrosuna sahiptir. Dil okulunun temel amacı, öğrencilerin İngilizce konusunda uzmanlaşmalarına yardımcı olmak ve İngilizcenin hızla ortak bir dil haline geldiği küresel dünyada onları küresel vatandaşlar olarak hayata hazırlamaktır.

Sydney dünyanın en güzel, etnik açıdan en çeşitli, çok kültürlü şehirlerinden biridir. Çok sayıda üst düzey eğitim sağlayıcısı ve üniversitelere sahip olan şehir; aynı zamanda kilometreler uzunluğunda, sörf yapma imkanı olan sahil şeridine, çeşitli ikonik tarihi yapılara, eğlenceli bir şehir hayatının yanında huzur bulacağınız doğal alanlara sahiptir.

English Unlimited Dil Okulu, yabancı öğrencilerin Sydney’deki eğitim deneyimlerini önemsemektedir.  Öğrencilerin güvenle iletişim kurma yeteneklerini geliştirmeleri için öğretmenler büyük bir çaba göstermekte ve olağanüstü öğrenci rehberliği sunmaktadır. Avustralya’da iş hayatına atılmak veya derslerden arta kalan zamanlarda yarı zamanlı işlerde çalışarak deneyim kazanmak isteyen öğrenciler için istihdam ve staj imkanları sunmaktadır.

English Unlimited zincir bir okuldur ve kampanyalı fiyatları sayesinde uygun fiyatlı kaliteli eğitim alma şansına sahip olursunuz. Okul son derece teknolojik materyaller ile eğitim vermektedir. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim görürler.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Bilgisayar Odası

Havaalanı Karşılaması

Mutfak

Kariyer Danışmanlığı

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce Kursu
  • Genel İngilizce Günlük İngilizce Öğrenme Metodları
  • İş Hayatı İngilizcesi
  • IELTS Hazırlık İngilizce Programı
  • B2 First Hazırlık Programı (Cambridge FCE Hazırlık Programı)
  • C1 Advanced Hazırlık Program (Cambridge CAE Hazırlık Programı)
  • Çalışma Hayatında Eğitim Programı (English Smart Paketleri)
  • Özel İngilizce Dersleri

English Unlimited’te sunulan İngilizce programlarının yanı sıra, çeşitli sertifika programları ve meslek programlarında Pathway imkânı da vardır.

Sosyal Aktiviteler

English Unlimited Dil Okulu, öğrencilerin hayatın içine kolaylıkla karışabilecekleri bir kampüsle Sydney’in en işlek merkezlerinde yer almaktadır. Konforlu bir eğitim hayatı sunan okul, öğrencilerin beklentilerini aşan olanaklar ve sosyal etkinliklerle birleştirdiği Sanal Eğitim Ortamları (VLE) ile eğlenceli bir öğrenme deneyimi sunar.

Şehir merkezinin kalbindeki kampüs, şehrin önemli yerlerine bisiklet veya otobüsle kısa bir yolculuk mesafesindedir. Sydney Opera Binası, şehir müzeleri ve nefes kesen plajlar gibi yerlere yürüyerek de ulaşabilirsiniz.

Konaklama Seçenekleri

English Unlimited Sydney’d eeğitim alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Sydney’de yerel ev sahibi ailelerin yanında kalarak Avustralya yaşam tarzını deneyimleme ve günün her anında İngilizce pratiği yapma fırsatını yakalayacağınız bu konaklama tipi sizin için vazgeçilmez bir fırsat.

Dil okulu kampüsünden toplu taşıma ile 40 – 50 dakika uzaklıkta olan aile evleri, tamamıyla döşenmiş bir oda ve hafta içi iki öğün ve hafta sonu üç öğün yemek paylaşımı sunmaktadır. Samimi ve sevecen bir ev sahibi aile ile kalmak Avustralya hayatına kendinizi kaptırmak için harika bir yoldur!

Öğrenci Rezidansları

Diğer yerli ve yabancı öğrencilerle beraber kalabileceğiniz şehir merkezindeki öğrenci apartmanları tercih edebileceğiniz konaklama tiplerinden bir tanesidir. Öğrenci apartmanlarında diğer kültürlerden öğrencileri tanıma fırsatı, beraber İngilizce pratiği yapabileceğiniz bir öğrenci ağı kurma şansı elde edersiniz. Sizin için eşsiz bir deneyim olacak olan öğrenci apartmanlarının ortak mutfaklarında kendi yemeklerinizi pişirebilir ve farklı ülkelerin mutfaklarını tatmaya başlayabilirsiniz!

Ev Kiralama

Herhangi bir kuruma veya kişiye bağlı olmadan, özgürlüğünüzün tadını çıkarabileceğiniz bir konaklama tercih etmek isterseniz, ev kiralama seçeneği tam size göre. Bütçenizin durumuna bağlı değişmekle birlikte yalnız başınıza veya birkaç arkadaşınızla beraber ev kiralamanız mümkündür.

Fotoğraflarla English Unlimited

English Unlimited Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.