ELSIS English | Sydney

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Elsis English Sydney Dil Okulu Image
Elsis Language School Dil Okulu Logo

ELSIS English Hakkında Genel Bilgi

ELSIS İngilizce Dil Okulları, 1991’den beri Sydney’de dünyanın her yerinden öğrencilere başarıyla İngilizce öğretmektedir. Sydney kampüsüne olarak, 2014 yılından beri Melbourne kampüsü, 2016 yılından beri de Brisbane kampüsünde İngilizce dil eğitimi vermeye devam etmektedir.

ELSIS İngilizce dil okullarında eğitim, tamamı üniversite eğitimli profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir. Öğretmenlerin mesleki eğitimleri sürekli olarak devam etmekte, böylece en güncel öğretim metotlarıyla eğitim vermeleri sağlanmaktadır.

ELSIS English Dil Okulları, öğrencilerin bireysel dil becerilerini geliştirmeye önem vererek, grup çalışmalarının yanı sıra bireysel öğrenme imkanı da sunmaktadır. Okul, ücretsiz günlük atölye çalışmalarıyla öğrencilerin İngilizce becerilerini pekiştirmelerini sağlamaktadır. Ayrıca, ELSIS English Dil Okulları eğitim sistemi, sınıfta öğrenilen bilgilerin gerçek hayatta uygulanmasını teşvik etmek için ilgi çekici çeşitli sosyal aktivitelerle ders programlarını beslemektedir.

Sydney, dünyanın en kozmopolit şehirlerinden biri olmasıyla birlikte, geniş bir uluslararası hizmet yelpazesi sunarak heyecan verici ve güvenli bir şehir hayatı sunmaktadır. Yüksek kalitede eğitim standartları ve eşsiz öğrenci hizmetleriyle İngilizce öğrenmek için Sydney’de olmak mükemmel bir fırsattır. Ilıman iklimi, temiz plajları ve doğal yaşam alanları sayesinde Sydney, açık hava etkinlikleri ve sağlıklı yaşam tarzının başkenti olarak bilinmektedir. Şehirdeki yüzlerce etnik restoran, kafe ve kültür merkezleri, etnik ve kültürel grupların zengin bir karışımını sunarak şehrin uluslararası atmosferine katkıda bulunmaktadır.

Avustralya’nın soluk kesen şehirlerinde, dünyanın dört bir yanından gelen yabancı öğrencilere 32 yıldır sıcacık atmosferi, tecrübeli profesyonel eğitim kadrosu ve üstün eğitim kalitesi ile İngilizce öğreten ELSIS, Sydney Kampüsü ile öğrencilerine birbirinden değerli fırsatlar sunmaktadır. ELSIS English Dil Okulu’ nun Sydney Kampüsü, Sydney’in modern, kozmopolit Merkezi İş Bölgesinin tam kalbinde yer almaktadır. Sydney kampüsünün elverişli merkezi konumu, samimi atmosferi, ücretsiz atölye çalışmaları, sosyal aktiviteler ve öğrenci tesisleri, Sydney’deki İngilizce dil çalışmalarınızı hem keyifli hem de ödüllendirici kılmak için bir araya getirmektedir.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Bilgisayar Odası

Akıllı Tahta

Profesyonel Ekip

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce Eğitimi Programı
  • Yoğunlaştırılmış Genel İngilizce Programı
  • Cambridge Sınav Hazırlık Kursu
  • IELTS Hazırlık İngilizcesi Programı
  • Akademik Hazırlık Programı
  • İş Hayatı İngilizcesi Programı
  • Eğitim Turları

Sosyal Aktiviteler

ELSIS English Dil Okulu Sydney Kampüsü, halka açık tren, otobüs ve yeni hafif raylı hatlara beş dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Yakın çevresinde nefes kesen Kraliyet Botanik Bahçesi, ikonik Sydney Opera Binası, Sydney Limanı, harika restoranlar, kafeler, mağazalar ve barlar bulunmaktadır. Şehir merkezinden biraz daha uzaklaşarak ünlü Bondi Plajı’nı kolayca ziyaret edebilir ve Manly Plajı’na giden liman feribotunda seyahat ederek şehri hem eğitim hem de keşif için mükemmel bir yer haline getirebilirsiniz.

Konaklama Seçenekleri

ELSIS English’te eğitim alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

ELSIS English Dil Okulu tarafından belirlenen yerel ailelerin yanında Avustralya kültürünü yakından tanıyabileceğiniz bu konaklama tipi, günün her saatinde İngilizce pratiği yapmanız için vazgeçilmez bir fırsattır. Dil okulu kampüsünden toplu taşıma ile 40 – 50 dakika uzaklıkta olan aile evleri, tamamıyla döşenmiş bir oda ve hafta içi iki öğün ve hafta sonu üç öğün yemek paylaşımı sunmaktadır.

Öğrenci Rezidansları

Paylaşımlı öğrenci evleri, aile yanında konaklamayı tercih etmeyen öğrenciler için daha bağımsız bir konaklama seçeneğidir. Öğrenciler, tek kişilik odalarda kalarak ortak kullanım alanlarından faydalanabilirler ve farklı ülkelerden gelen diğer öğrencilerle birlikte yaşayabilirler.

Ev Kiralama

Herhangi bir kuruma bağlı olmadan yaşamak isteyen öğrenciler için, ev kiralama seçeneği mantıklı bir alternatiftir. Maddi durumunuz elverdiğince bireysel olarak evinizi kiralayabilir ya da arkadaşlarınızla beraber bir ev tutabilirsiniz.

Fotoğraflarla ELSIS English

ELSIS English Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz