Perth Dil Okulları

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Perth Dil Okulları

Perth Dil Okullarında Eğitim

Yurtdışında eğitim almak isteyenlerin son dönemlerde daha çok yöneldikleri ülkelerden biri olan Avustralya, yaşam kalitesi, modern hayatı ve zengin kültürü ile dikkat çekici bir ülkedir. Avustralya, her yönüyle öğrencilerin haklarını koruma altına alan, vize konusunda daha esnek davranan, öğrencilik döneminde öğrencilere çalışma izni veren ve bu çalışma izninin Part-Time olmasına rağmen Full-Time çalışanlarla aynı hakları sunan bir ülkedir. Bir öğrencinin eğitim alırken rahat edebilmesi adına tüm detaylara en ince şekilde yer veren ülkenin Perth kenti ise hem eğitim almak hem de eğitim alırken tatil yapmak isteyenler için önerilebilecek en güzel yerlerden biridir.

2008 yılında The Economist dergisine göre dünyanın en yaşanılır 4. Şehri olarak belirlenen Perth, kozmopolit yaşamı, eğitim ve kültürel değerleriyle öğrencilerin tercih etmeleri gereken önemli şehirlerden biridir. Avustralya’nın en zengin eyaleti olan Batı Avustralya’da bulunan ve aynı zamanda eyaletin başkenti olan Perth, Sydney ile aynı enlemde bulunmaktadır. Sydney’den 3,400 km. uzaklıkta olan şehir, dünyanın en iyi izole edilmiş şehirleri arasında yer alması ile dikkat çekici bir kenttir. Perth’te İngilizce eğitimi almak isteyen bir öğrenci; şehrin gelişmiş ve modern yapılanmalarından en iyi şekilde faydalanmakla birlikte, “eğitimde kalite” detayını en kolay şekilde yakalamayı başarmaktadır. Zincir dil okulları ve merkezi burada bulunan dil okulları sayesinde İngilizce eğitiminin en net şekilde tamamlanması sağlanmaktadır.

Sydney ve Melbourne kentleri, Avustralya’da İngilizce dil eğitimi almak isteyenlerin en çok tercih ettikleri iki şehirdirler. Ancak bu şehirler biraz daha gösterişli ve havalı oldukları için yaşam maliyetleri daha yüksektir. Perth ise bu iki şehrin aksine daha sakin, hız ve gösterişten uzak bir kenttir. Öğrencilerin iş bulmasının daha kolay olması, yaşam maliyetleri açısından diğer kentlere göre daha ekonomik olması gibi özellikler de eklendiğinde, Perth’te İngilizce eğitimi almanın ne kadar cazip olacağını net şekilde göstermektedir. Perth, İngilizce dil eğitiminde sunduğu kalitenin yanında, yaşam değeri ile de ülkenin önde gelen yerlerinden biridir. Avustralya’nın en büyük limanına ev sahipliği yapan şehir, 80 km. uzunluğundaki kumsalları ve pırıl pırıl denizi ile turistlerin en çok tercih ettikleri kent olmayı başarıyor. Öğrenciler, dil eğitimi alırken boş vakitlerini değerlendirmek için Perth’in mükemmel denizinin tadını çıkartabilirler. Bir de buraya turistlerin çok fazla uğraması da öğrenciler açısından pratik yapmayı kolay hale getirmektedir.

Öğrencilerin, eğitimlerini kolay bir şekilde alabilmeleri kentin ulaşım alanında sunduğu cazip seçeneklerdir. Bu konuda Perth, üzerine düşenden daha fazlasını yapıyor demek yerinde olacaktır. “Transperth” olarak adlandırılan ulaşım sistemi içerisinde; otobüs, tren ve feribot bulunmaktadır. İstanbul’daki İETT ile benzerliği olan ulaşım ağı, son derece modern ve dakik olması ile bilindiği için öğrencilerin gidiş-gelişlerinde zorlanmayacaklarını söylemek gerekir.

Aslında genel olarak Perth’i diğer kentlerden ayıran en büyük özelliği, dil okulları fiyatlarının ve yaşam maliyetlerinin daha ucuz olmasıdır. Ancak yine de bu konuda detaylı bir araştırma yaparak karar vermek daha doğru olacaktır. Yılların birikim ve deneyimine sahip olan AUEGİTİM, öğrencilerin kayıt işlemlerinde yardımcı olan bir kurum olmanın yanında, öğrencilerin menfaatine olacak konularda da yardımcı olmaktadır. En ucuz Perth dil okulları, Perth hakkında daha geniş bilgi edinmek için çağrı merkezi iletişim numaramızdan yurtdışı eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Öğrenci vize işlemleri, evrakların hazırlanması ve okula gönderilmesi gibi tüm işlemlerde kısa sürede sonuç almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Popüler Perth Dil Okulları

Perth Dil Okulları Eğitim ve Konaklama Fiyatları 2023

OkulŞehir12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Language LinksPerth3120 AU$6240 AU$6760 AU$10400 AU$
LEXIS ENGLISH (CITY)Perth2880 AU$5760 AU$6240 AU$9600 AU$
Milner EnglishPerth3060 AU$6120 AU$6630 AU$10200 AU$
Naitas EnglishPerth3060 AU$8520 AU$6630 AU$10200 AU$
Pice EnglishPerth4320 AU$6800 AU$7480 AU$11560 AU$
Stanley CollegePerth3000 AU$6000 AU$6500 AU$10000 AU$

Fotoğraflarla Perth

Perth Tanıtım Videosu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin