...

Greenwich English College | Melbourne

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Greenwich English College

Greenwich English College Hakkında Genel Bilgi

Greenwich English College, 2005 yılından bu yana, dünyanın en yaşanabilir şehirleri arasında gösterilen Melbourne, Sydney ve Brisbane şehirlerinde hem yerel öğrencilere hem de uluslararası öğrencilere eğitim vermektedir. Greenwich English College İngilizce dil eğitimi programlarının yanında çeşitli diploma ve sertifika programları da sunmaktadır.

Avustralya’da dil eğitimi denince akla ilk gelen şehirlerden biri, Avustralya’nın kültür ve sanat başkenti Melborune’dür. Melbourne, dünyanın en yaşanabilir şehirleri arasında yer almasıyla tanınır. Avustralya’nın en iyi öğrenci şehirleri arasında yer alan Melbourne, birinci sınıf üniversiteleri ve araştırma merkezleriyle öğrencilerin dikkatini çekmektedir. Nitelikli eğitim sistemi, kaliteli sağlık merkezleri, temiz havası ve gelişmiş şehir altyapısı nedeniyle Melbourne, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin sıkça tercih ettiği bir yerdir. Melbourne’deki eğitim olanakları birinci sınıf olduğu gibi geniş bir meslek yelpazesi sunarak öğrencilere rahat bir öğrencilik hayatı sunar.

Greenwich English College Melbourne; merkezi konumu, işinde uzman eğitmenleri, modern ve rahat sınıflarıyla keyifli ve öğretici bir eğitim hayatı sunmaktadır. Sunduğu İngilizce dil programlarının yanında, öğrenci geçiş programlarıyla Avustralya’da 30’dan fazla üniversitede eğitim alma imkanı da sunmaktadır.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Kafe

Dinlenme Alanı

Mutfak

Otomat

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce Kursları
  • Telaffuz ve akıcı Konuşma Kursları
  • IELTS İngilizce Hazırlık Kursları
  • Cambridge Sınav Hazırlık Kursları
  • Akademik İngilizce Hazırlık Kursları
  • İş Hayatı İngilizcesi Kursları
  • Sertifika ve Diploma Programları

Sosyal Aktiviteler

Greenwich English College Melbourne’de İngilizce dil eğitimi alırken, pek çok sosyal etkinliğe katılma imkanı bulabilirsiniz. Öğrenci aktiviteleri ile dolu bir program sunan dil okulu, öğrencilerin şehirdeki kültürel ve sosyal etkinliklere katılmasını ve yeni insanlarla tanışmasını sağlar. Örneğin, okulun organize ettiği açık hava yoga dersleri ile tüm haftanın stresini atabilir, pub crawl etkinlikleri ile şehrin farklı mekanlarını keşfedebilirsiniz. Bunların yanı sıra, öğrenci kulüplerine katılarak dil becerilerinizi geliştirebilir ve diğer öğrencilerle birlikte aktiviteler yapabilirsiniz.

Melbourne şehrindeki pek çok müze, sanat galerisi, tiyatro ve müzik etkinlikleri de öğrencilere eğlenceli bir deneyim sunar. Dil okulu, öğrencilerin bu etkinliklere katılmasını kolaylaştırmak için turlar ve geziler düzenleyebilir.

Konaklama Seçenekleri

Greenwich English College Melbourne’de dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Avustralya’da İngilizce dil eğitimi almaya giden öğrencilerin ilk konaklama tercihlerinden biri aile yanı konaklamadır. Aile yanında yaşayarak ilişkilerinizi çok özel bir şekilde kurarken bir yandan da İngilizce dil gelişiminizi hızlandırabilirsiniz. Aile yanında konaklama, otantik bir Melbourne deneyimi için Avustralyalı bir ev sahibi aile ile aynı evi paylaşarak yaşamanızı sağlar. Yerel aile etkinlikleri ve faaliyetlerinin bir parçası olarak İngilizce dil pratiği yapmanızı sağlayarak size benzersiz bir deneyim yaşatacaktır. Konaklama sisteminde, kahvaltı ve akşam yemeğini kapsayan bir ücret ödersiniz. İnternet erişimi genellikle ücrete dahildir. Avustralya’ya geldiğiniz anda öğrenci karşılaması ve ev sahibi ailenin evine ulaşım sağlanmaktadır. Aile evleri, Melbourne Merkez İş Bölgesi’ne 30 dakika uzaklıktadır.

Öğrenci Rezidansları

Öğrenci rezidansları,  uluslararası öğrenciler için en popüler konaklama seçimidir. Diğer yerli ve yabancı öğrencilerle beraber kalabileceğiniz şehir merkezindeki öğrenci apartmanları, bağımsız konaklama tiplerinden bir tanesidir. Rezidansların ortak kullanım alanlarında diğer uluslararası öğrencilerle beraber vakit geçirerek farklı kültürlerden öğrencileri tanıma fırsatı, beraber İngilizce pratiği yapabileceğiniz bir öğrenci ağı kurma şansı elde edersiniz.

Ev Kiralama

Melbourne’de İngilizce dil eğitimi alırken konaklama için tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek de ev kiralamadır. Yalnız başınıza bir stüdyo daire kiralayabilir ya da dilerseniz birkaç arkadaşınızla beraber daha büyük bir evi daha bütçe dostu bir şekilde tutabilirsiniz. Bu konaklama seçeneği sizlere daha bağımsız ve özgür bir yaşam deneyimi sunacaktır.

Fotoğraflarla Greenwich English College

Greenwich English College Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.