Meb Bursluları İçin Avustralya Daha Avantajlı

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Eğitim Tercihleriniz

MEB BURSLULARI İÇİN AVUSTRALYA DAHA AVANTAJLI

Yüksek Rankingli Üniversiteler, hızlı kabul, kaliteli eğitim

Milli Eğitim Bakanlığı, kamu kurum ve kuruluşlarında görev alacak kişilerin  ve de üniversitelerde eğitim verecek akademisyenlerin nitelikli bir eğitim almış olmalarını sağlamak amacıyla yurtdışında lisansüstü eğitim bursu vermektedir.  YLSY bursu olarak da bilinen bu burs kapsamında öğrenciler döndüklerinde yurtdışında aldıkları eğitimin 2 katı kadar  hizmet yükümlülüğü vardır.

Avustralya Eğitim Dünyası olarak B Milli Eğitim Bakanlığı tarafından YLSY kapsamına dahil Avustralya’daki yüksek lisans ve doktora programlarına başvuru yapmak isteyen öğrencilere ücretsiz danışmanlık ve yerleştirme hizmeti vermekteyiz.
Milli Eğitim Bakanlığının onayladığı alana göre okul seçimlerine göre uzun yıllara dayanan tecrübemizle başvurularınızı hızlı  bir şekilde yapıyor ve sonuçlandırıyoruz.

Uzun yıllardır YLSY’de önde gelen ülkelerden olan Avustralya verdiği kaliteli eğitim, geniş bölüm alternatifleri ve yüksek ranklingli üniversiteleriyle Türk öğrencilerin gözdesidir. Avustralya kabul süreci oldukça hızlı olup, evrak yükü azdır.  GRE veya GMAT gerekmeden IELTS skorunuz, diploma ve transkriptiniz gibi temel evraklarla başvuru yapabilirsiniz.

Danışmanlık hizmetlerimiz tanıştığımız andan itibaren başlamakta olup  eğitim süresince de devam etmektedir. YLSY bursunun gerektirdiği en uygun üniversite ve bölüm seçimi konusunda öğrencilerimize  destek olmaktayız. Başvuru işlemlerinin yürütülmesi kadar onu takip eden vize, konaklama vb konularda da desteğimiz devam etmektedir

Ücretsiz olarak sunduğumuz hizmetler;
• Eğitim programları hakkında bilgi verilmesi
• Doğru okul ve program seçimi
• Öğrencinin uygun olan eğitim kurumuna yerleştirilmesi
•  Üniversite ile tüm yazışmaların yürütülmesi
• Vize başvuru sürecinde destek
• Başvurulacak ülkedeki yaşam ve kültür ile ilgili gerekli bilginin verilmesi

Detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilir yada bizi 0212 236 5793 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Avustralya dil okulları listesi için tıklayınız.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Sydney Üniversitesi Avustralya

Sydney Üniversitesi

Sydney Üniversitesi, Avustralya’nın en eski ve en prestijli üniversitesidir. Aynı zamanda dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olarak da gösterilmektedir. Sydney’de  harika bir öğrenci hayatı vardır.

University of Southern Queensland

Yaklaşık 100 bin nüfuslu Toowoomba, Avustralya’nın ikinci en büyük iç şehridir ve Queensland’ın başkenti Brisbane’ye arabayla sadece 2 saat mesafededir. Great Dividing Sıradağları’nın kenarında kurulu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin