...

ILSC Dil Okulları

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
ILSC Image

Yurtdışında dil eğitimi almanın birçok yönden avantajı vardır. özellikle de marka değeri yüksek olan bir dil okulunda eğitim almanın kariyer yapma konusunda sunduğu çok farklı avantajlarından söz etmek gerekir. Melbourne, Brisbane, Sydney, Vancouver, Toronto ve Montreal gibi dünya genelinde kendini duyurmuş yerlerde şubeleri bulunan ILSC dil okulları, sunduğu eğitim kalitesi ile dünya genelinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

1991 yılından bu yana dünyanın farklı ülkelerinden gelen binlerce öğrenciye İngilizce dil eğitimi hizmeti sunan ILSC dil okulları, ILSC Education Group‘un farklı dallarda sunduğu 5 eğitim bölümü arasında en çok tercih edilen eğitim hizmeti İngilizce dil eğitimidir. Alanında başarılı ve deneyimli eğiticileri ile İngilizcenin sade ve anlaşılır bir şekilde konuşulmasına yönelik olarak verilen eğitimler sayesinde, okuldan mezun olan öğrenciler, hem iş bulma konusunda rahat ediyorlar hem de kariyer sahibi bir okuldan mezun oldukları için daha saygın kişiler haline gelebiliyorlar.

İlk dil okulunu 1991 yılında Vancouver’da hizmete açan ILSC dil okulları, kullandığı teknikler ve dil eğitimine yönelik geliştirilen teknolojik gelişmelerden yararlanarak uluslararası öğrencilerin hem daha kısa sürede İngilizce öğrenmelerine olanak tanımaktadır hem de yalın bir dil konuşulmasına katkıda bulunmaktadır.

Eğitimde deneyimli olabilen dil okullarının öğrencilere katacakları değerler çok daha fazla olur. Her ülkede dil okulu bulunmasına rağmen Avustralya’da hizmet veren dil okulları daha fazla tercih edilir. Hem ülkenin resmi dilinin İngilizce olması hem de halkın uluslararası öğrencilere karşı sıcak ve samimi davranmaları, öğrencilerin daha kısa sürede ülkenin yaşam koşullarına ayak uydurmalarına yardımcı oluyor. 20 yılı aşkın deneyimi ile hizmet veren ILSC dil okulları ise tüm bunlara ek olarak farklı ülkelerden gelen öğrencileri bir arada tutarak hem kültürel anlamda öğrencilerin gelişmesine katkıda bulunmaktadır hem de dünya genelinde bilinen bir dil okulu markası olması sebebiyle kaliteli dil eğitimi almanın ayrıcalığını sunmaktadır. Tüm bu yönlerini bir araya getirdiğimizde, dil okulunun deneyimini anlamak ve neden tercih edilmesi gerektiğini anlamak çok daha kolay olacaktır.

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok dikkat etmeleri gereken detaylardan biri de gidilecek ülkenin yaşam koşullarının iyi olup olmadığına dikkat etmektir. Avustralya, yaşam kalitesi açısından dünyanın en önde gelen ülkelerinden biridir. Brisbane kenti ise ülkenin en dinamik, en canlı, en çok öğrencinin bulunduğu kentlerinden biridir. Burası, eğitimin öncü lokasyonlarından biri olmakla birlikte; öğrencilere sunulan konaklama hizmetlerinin zengin oluşu, yaşam maliyetlerinin uygun oluşu, Türk öğrenci sayısının az olmasına bağlı olarak İngilizceyi daha kısa sürede öğrenme imkanı sunması gibi birçok özelliği ile kendinden söz ettiriyor. ILSC dil okullarının bir şubesinin de burada bulunması, kentin tercih edilmesini daha üst seviyelere çıkartmayı başarıyor.

Bir dil okulunun iyi veya kötü olduğunu anlayabilmek için özelliklerini incelemek gerekir. dünya markası olmasına rağmen bazı yerlerde hizmet veren ve zincir okul şubesi olarak çalışmasına rağmen öğrencilerin beklentilerini karşılayamayan çok sayıda dil okulu bulunmaktadır. Ancak ILSC dil okulları özellikleri ile öğrencilerin beklediklerinden çok daha fazlasını sunmaktadır. Brisbane’daki şubesinin dikkat çekici ve tercih edilmesinin de önemli bazı nedenleri vardır. Bunların en başında gelen özellikleri ise şunlardır;

  • Okulun 21 adet modern ve donanımlı sınıfı bulunmaktadır
  • Her sınıfa özel interaktif tahta bulunmaktadır
  • Okulun bilgisayar odası bulunmaktadır
  • Ücretsiz Wi-Fi
  • 2 adet öğrenci mutfağı
  • Masa tenisi
  • Kütüphane
  • Deneyimli öğretmenler

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.