...

Hakkımızda

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Avustralya dil okulları hakkımızda

Avustralya Eğitim Dünyası, Real Yurtdışı Eğitim bünyesinde, SEMA YAZICI tarafından 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 10 yılı aşkın bilgi birikimi ve hizmet verdiğimiz yüzlerce öğrenciden edindiğimiz deneyim ile Avustralya’da eğitim almak isteyen öğrencilerimize hızlı, kaliteli ve profesyonel eğitim danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

Merkez ofisimiz İstanbul-Beşiktaş’tan Türkiye’nin her yerinden Avustralya’da eğitim almak isteyen öğrencilerimize profesyonel yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

Avustralya’da genel İngilizce, iş İngilizcesi, IELTS /Cambridge sınav hazırlık programları, üniversite lisans ve yüksek lisans programları, sertifika ve diploma programları gibi birçok program seçeneği ile öğrencilerimize hizmet veriyoruz.

Öğrencilerimize; kariyer hedeflerine ve ihtiyaçlarına en uygun okul ve programın seçimi, okul kayıt ve vize işlemlerinin yapılması, ekonomik uçak bileti ve konaklama ayarlama ve daha birçok hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz. Tüm öğrencilerimize ücretsiz danışmanlık hizmetimiz eğitimleri süresince devam etmektedir.

Avustralya Eğitim Dünyası, Avustralya’nın önde gelen 100’den fazla eğitim kurumunu uzun yıllardır Türkiye’de başarıyla temsil etmektedir. Birçok öğrencimiz kurumumuza özel olarak verilen eğitim burslarından ve promosyondan yararlanmıştır.

Avustralya Eğitim Dünyası olarak temsilcisi olduğumuz tüm okulları titizlikle seçiyoruz. Çalıştığımız okulların tamamı yetkili kurumlar tarafından akredite olmuş ve uzun yılların bilgi birikimine ve deneyimine sahip Avustralya’nın prestijli eğitim kurumlarıdır. Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür.

Avustralya Eğitim Dünyası, verdiği samimi, profesyonel ve kaliteli danışmanlık hizmeti ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Her öğrencimiz, akademik başarısı, kariyer hedefleri ve ekonomik durumu göz önünde bulundurularak özel olarak değerlendirilir ve en doğru şekilde yönlendirilir.

Adım Adım Avustralya Eğitim Hizmetlerimiz

1. Adım – Avustralya’da eğitim almaya karar verme

Bu adımda öğrencilerimizle telefonda veya yüzyüze görüşme yapılarak öğrencilerimizin Avustralya’da almayı planladıkları eğitimle ilgili detaylı bilgi verilir ve vize için gerekli temel şartları sağlayıp sağlamadıkları değerlendirilir ve okul alternatifleri sunularak detaylı maliyet analizi yapılır.

2. Adım- Okul seçimi ve kayıt aşaması

Öğrencilerimiz bu aşamada önceliklerine ve bütçelerine göre okul tercihi yaparlar. Avustralya’da İngilizce eğitimi, sertifika veya üniversite programı başvurusu için gerekli belgeler ile ilgili bilgilendirilir ve okul başvurusu yapılır.

3. Adım- Okul kabulünün gelmesi ve okul ödemesinin yapılması

Yapılan başvurular neticesinde okul kabulü veya kabulleri gelir. Okul ödemesi yapılarak, okuldan COE (confirmation of enrolment) belgesi istenir. Bu aşamada öğrencimiz vize için gerekli belgeleri tamamlar.

4. Adım – Vize başvurusu

Avustralya’daki okulumuzdan COE belgesinin gelmesiyle ve öğrencimizin hazırladığı vize başvuru belgeleriyle vize başvurusu yapılır. Vize başvurusuna istinaden VFS’de biyometri işlemi için randevu oluşturulur.

5. Adım- Vize mektubunun gelmesi ve diğer işlemler

Avustralya vize başvuru süreci online olarak gerçekleşir ve sonucu da yine online mektup olarak e-posta adresine gönderilir. Öğrenci vize onayı sonrasında uçak bileti alınır ve konaklama ayarlaması yapılır.

6. Adım- Oryantasyon ve Avustralya’ya uçuş

Her öğrencimiz Avustralya’ya uçmadan önce detaylı olarak Avustralya vize kuralları, Avustralya’daki yaşam, kültür, toplu ulaşım, banka hesabı, telefon hattı, çalışma izni ve kolay iş bulabilmek için alınması gereken sertifikalar ve eğitimlerle ilgili bilgilendirilir. Avustralya’da eğitimlerine devam etmeleri halinde vize uzatma desteğimiz olduğu hatırlatılır.

Öğrencilerimize olan danışmalık hizmetlerimiz her zaman devam etmektedir. Öğrencilerimiz bize her zaman e-mail, telefon veya whatsapp üzerinden ulaşabilirler.

Avustralya’da eğitim ile ilgili her konuda size yardımcı olmak için hazırız. Danışmanlarımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.