...

ILSC Language School | Brisbane

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
ILSC Brisbane Dil Okulu

ILSC Brisbane Hakkında Genel Bilgi

Brisbane, Avustralya’nın doğu kıyısında, Pasifik Okyanusu’nun kuzeydoğu kıyısında yer almaktadır. Şehrin güneyindeki Gold Coast ve kuzeyindeki Sunshine Coast gibi popüler turistik yerlerle çevrili olması, ziyaretçilerin Queensland eyaletini keşfetmek için ideal bir üs haline getirir.

Brisbane, ünlü “River City” lakabını aldığı Brisbane Nehri’ne ev sahipliği yapar. Nehir kenarındaki South Bank Parklands, dünya standartlarında plajları, sanat galerileri, müzeleri ve restoranları ile turistlerin ilgisini çeken bir cazibe merkezidir. Ayrıca, şehir merkezinde yer alan Roma Sokakları ve Fortitude Vadisi, tarihi binalar, kafeler, restoranlar ve butik mağazaları ile şehrin canlılığını yansıtır.

Şehrin merkezinde bulunan ILSC Brisbane, diğer tüm şubelerinde olduğu gibi Brisbane’da da uluslararası öğrencilere kaliteli İngilizce dil eğitimi vermektedir. Kampüs restoranlar, alışveriş merkezleri ve turistik yerlere yürüme mesafesinde yer almaktadır.

ILSC Brisbane, öğrencilerin dil becerilerini geliştirmelerine, özgüven kazanmalarına ve başarılı bir İngilizce öğrenme deneyimi yaşamalarına yardımcı olmak için özenle hazırlanmış bir öğretim programı sunar. Programlar arasında her seviyeye ve ihtiyaca yönelik hazırlanmış dersler bulunmaktadır.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Bilgisayar Odası

İbadet Odası

Mutfak

Dinlenme Alanı

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce Programı
  • IELTS Hazırlık Programı
  • Cambridge Sınav Hazırlık Programı
  • Eğitim ve Çalışma Programları
  • Akademik İngilizce Programı
  • Üniversite Geçiş Programları
  • İş Hayatı İngilizcesi Programı

Sosyal Aktiviteler

ILSC Brisbane’da eğitim alan öğrenciler, özellikle okulun sunduğu etkinlikler ve şehrin imkanları sayesinde birçok sosyal aktiviteye katılabilirler. Şehir turları, plaj gezileri, park gezileri, kültürel etkinlikler ve okul aktiviteleri gibi seçeneklerle öğrenciler hem eğlenebilir hem de yeni arkadaşlar edinebilirler. Bu aktiviteler, öğrencilerin öğrenme süreçlerini daha keyifli hale getirirken, aynı zamanda Avustralya kültürünü ve yaşam tarzını da yakından tanıma fırsatı sunar.

Konaklama Seçenekleri

ILSC Brisbane’da dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Aile yanında konaklama seçeneği, Avustralya’nın yerel kültürünü yakından tanımak için benzersiz bir fırsattır. Birçok uluslararası öğrencinin ilk konaklama tercihi olan bu seçenek ile okul tarafından özenle seçilen ailelerin yanında, özel odanızda konaklayabilir, onlarla çeşitli aktivitelere katılabilir; bu sayede okul dışında da İngilizce pratiği yapabilirsiniz. Bu konaklama seçeneğinde hafta içi 2 öğün, hafta sonu 3 öğün yemeğiniz aile tarafından karşılanır.

Öğrenci Rezidansları

Uluslararası öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği konaklama seçeneklerinden biri öğrenci rezidanslarıdır. Bu rezidanslarda kendinize ait bir odanız bulunmakla beraber mutfak, oturma alanı gibi alanlar ortak kullanımdadır. Ortak alanlarda dünyanın dört bir yanından gelmiş öğrencilerle kültür alışverişi yapabilir, mutfakta beraber kendi ülkelerinizin yemeklerini pişirebilir, okul dışında da İngilizce konuşarak dil gelişim sürenizi büyük ölçüde hızlandırabilirsiniz.

Ev Kiralama

Yurtdışında eğitim alırken en bağımsız ve özgür hissedeceğiniz konaklama seçeneği ev kiralamadır. İsterseniz küçük bir apartmanda kendi kurallarınız ve isteklerinize göre yalnız yaşayabilir ya da isterseniz bir veya birkaç arkadaşınızla beraber daha büyük bir eve çıkarak masrafları bölüşebilirsiniz.

Fotoğraflarla ILSC Brisbane

ILSC Brisbane Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.