Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Avustralya Görseli

Biz kimiz?

Avustralya Eğitim Dünyası olarak, 10 yılı aşkın süredir Avustralya’da eğitim ve vize danışmanlığı konusunda hizmet vermekteyiz. Amacımız, Avustralya’yı ve Avustralya’nın yüksek kalitede eğitim veren eğitim kurumlarını Türk öğrencilerine tanıtmaktır.

Merkezi İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Avustralya Eğitim Dünyası, Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın Avustralya konusunda uzmanlaşmış alt markası olup, tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Eğer Avustralya eğitim yolculuğunuzda samimi, güvenilir ve profesyonel bir danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız Avustralya Eğitim Dünyası’nın size her konuda kaliteli ve tam bir hizmet vereceğinden emin olabilirsiniz.
Avustralya’ya has olan bumerang her fırlattığınızda fırlattığınız noktaya geri döner. Avustralya’da eğitim konusunda uzman olan Avustralya Eğitim Dünyası, size Avustralya eğitim yolculuğunuzda 360 derece hizmet kalitesiyle Avustralya’da alacağınız eğitimin fazlasıyla size geri döneceğini garanti eder. Avustralya Eğitim Dünyası, her biri 10 yılı aşkın deneyime sahip eğitim danışmanlarıyla size ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmeti sunar.

Avustralya Eğitim Dünyası, eğitimdeki gelişmelerden ve vize konusundaki en güncel yasalar ve kurallar konusunda öğrencilerini haberdar eder. Ayrıca bizimle eğitime giden öğrenciler, kurumumuza özel birçok promosyondan ve burstan faydalanmaktadır.

Avustralya uzak bir destinasyon olduğu için kaygılarınızı anlıyoruz ve 360 derece kalite anlayışımız çerçevesinde okul seçiminden vizeye, konaklamadan iş bulmaya kadar her aşamada öğrencilerimize destek veriyoruz.

Misyonumuz, Avustralya’daki eğitiminizin başından sonuna kadar size yardımcı olmaktır.

Avustralya’da İngilizce dil eğitimi veya sertifika yada üniversitede lisans veya yüksek lisans farketmez alacağınız eğitimin türü ne olursa olsun en geniş ve avantajlı seçeneklere bizimle ulaşabilirsiniz.

Öğrenci Yorumları

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz