Avustralya’da IELTS şartı olmadan sertifika ve diploma programları

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Eğitim Tercihleriniz

Pazarlama, işletme, proje yönetimi, turizm, insan kaynakları

IELTS Şartı Yok

Avustralya’da sunulan sertifika ve diploma programları;  iş dünyasına yeni adım atmaya hazırlanan  yeni mezunlar, mesleki bilgisini arttırmak isteyen genç profesyoneller,  mesleki alanda ilerlemek isteyen yönetici adayları için dizayn edilmiş kariyer programlarıdır.

Eğitim kalitesi dünyaca tanınan Avustralya’nın önde gelen okullarında sertifika veya diploma programlarına katılarak CV’nizi zenginleştirebilir, kariyerinize iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Avustralya’da bir çok alanda sertifika programı sunulmaktadır.En çok tercih edilen sertifika programları; pazarlama, işletme, muhasebe, finans, proje yönetimi, dijital medya, insan kaynakları, turizm ve IT programlarıdır.

Sertifika eğitimi almak isteyen öğrencilerin IELTS 5,5 seviyesinde İngilizceye sahip olmaları gerekmektedir.  İngilizcesi iyi olan ve IELTS veya muadili bir sınav skoru olmayan öğrenciler anlaşmalı level 1 okullarımız sayesinde okulların online sınavlarını yaparak IELTS skorları olmadan  Avustralya’da sertifika ve diploma eğitimlerine başlayabilirler.  Eğer öğrencilerin bu seviyede bir İngilizce bilgisi yoksa İngilizce + diploma paket programlarıyla hem eksik olan İngilizcelerini tamamlamış olurlar hem de İngilizce eğitimi sonrası katıldıkları sertifika programıyla mesleki İngilizcelerini geliştirmiş olurlar ve çalışmak istedikleri iş alanına hızlı bir başlangıç yapabilirler.

Avustralya’da öğrencilerin egitim alırken 2 haftada 40 saat yasal çalışma izinleri vardır. Avustralya’da öğrenciler çalışarak saatte ortalama 16-25 AUD kazanabilirler. Haftalık 20 saat çalışarak yaşam masraflarının büyük bir kısmını karşılayabilirler.

Detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilir yada bizi 0212 236 5793 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Avustralya’da Part-time Çalışmak

Avustralya’da Part-time İş Bulmak Avustralya devleti öğrencilere part-time çalışma izni vermektedir ve öğrenciler, öğrenci vizesi ile birlikte bu hakka sahip olmaktadır. İngilizce konuşulan diğer ülkelerin

Tasmania Üniversitesi

Tasmania Üniversitesi (UTAS), Eyaletin tek üniversitesidir ve uluslararası bir Avustralya kurumudur. Hobart, Launceston ve the Cradle Coast’daki kampüsleri aracılığıyla UTAS Tasmania topluluğuna hizmet eder ve

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin