Avustralya’da en az 24 hafta süreli İngilizce eğitimine kayıt olun, taksitle ödeyin!

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Eğitim Tercihleriniz

Eğitim ücretinin % 50’sini Türkiye’de, %50’sini Avustralya’da çalışarak ödeyin! 24 hafta 4320 AUD’dan başlayan fiyatlarla, hemen kayıt olun!

Avustralya’da taksitle eğitim alabileceğinizi biliyor musunuz?

Fırsatı yakalayın!

Avustralya uygun fiyatlarla İngilizce öğrenmek ve kariyerinizde fark yaratmak için en ideal ülkedir. Avustralya ‘da İngilizce öğrenebileceğiniz birçok global zincir ve butik dil okulları bulunur. Ders dışında Avustralya’nın muhteşem parklarının, eşsiz plajlarının keyfini çıkarabilir ayrıca outdoor birçok aktivite yapabilirsiniz. Avustralya’da hem kaliteli İngilizce öğrenip aynı zamanda eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Buna ek olarak İngilizce eğitim alırken Avustralya devletinin uluslararası öğrencilere tanıdığı çalışma izni sayesinde yüksek ücretlerle çalışabilirsiniz. Böylece yaşam masraflarınızı çıkarabilir ve para biriktirebilirsiniz.

Avustralya Devleti ve okulları her zaman öğrenci dostu uygulamalarla uluslararası öğrencilere destek olmuştur.

Avustralya’da en az 6 ay ve üzeri eğitim alan öğrenciler eğitim ücretlerini taksitle ödeyebilirler.

Ödemenin yarısını Türkiye’de vize başvurusu yapmadan önce, kalan kısmını ise Avustralya’da eğitime başladıktan 3 ay sonra ödeyebilirsiniz.

Pandemi sürecinde bir çok öğrenci ve ailesi yüksek eğitim ücretleri nedeniyle yurtdışında İngilizce öğrenme planlarını erteliyor yada vazgeçiyor. Planlarınızı daha fazla ertelemeden Avustralya dil okulları ve hükümetinin uluslararası öğrencilere tanıdığı bu hakkı kullanabilir ve zaman kaybetmeden uygun taksit imkanı ile Avustralya’da İngilizce öğrenebilirsiniz.

***Başvuru sırasında her hangi bir kayıt ücreti yada depozito ödemesi talep etmiyoruz. Yani vize aşamasına gelene kadar her hangi bir ödeme yapmayacaksınız. Eğer planlarınız değişirse ve iptal etmek zorunda kalırsanız her hangi bir maddi zararınız olmayacaktır.

Detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilir yada bizi 0212 236 5793 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Murdoch Universitesi

Murdoch University 1975’te kurulmuş, Perth’de bulunan devlet üniversitesidir. 3,000’i uluslararası öğrenci olmak üzere 18,500 den fazla öğrencisi bulunmaktadır. Üniversite, öğrencilerine kaliteli bir eğitim ile cazip

Elif ALTAY - Melbourne / Avustralya Öğrenci Yorumu

Elif ALTAY – Melbourne / Avustralya

İngilizce eğitimi için Avustralya’ya gitmek uzun zamandır hayalimdi. Avustralya Eğitim Dünyası ile bu isteğimi gerçeğe dönüştürmem beklediğimden hızlı oldu. Öğrenci vizesi alma sürecindeki yönlendirmeleri, önemli

Melbourne Üniversitesi

Melbourne Üniversitesi

Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alan ve her yıl binlere uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapan Melbourne üniversitesi, Avustralya’nın en eski ikinci üniversitesi olma özelliğine

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz