...

Avustralya’da en az 24 hafta süreli İngilizce eğitimine kayıt olun, taksitle ödeyin!

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Eğitim Tercihleriniz

Eğitim ücretinin % 50’sini Türkiye’de, %50’sini Avustralya’da çalışarak ödeyin! 24 hafta 4320 AUD’dan başlayan fiyatlarla, hemen kayıt olun!

Avustralya’da taksitle eğitim alabileceğinizi biliyor musunuz?

Fırsatı yakalayın!

Avustralya uygun fiyatlarla İngilizce öğrenmek ve kariyerinizde fark yaratmak için en ideal ülkedir. Avustralya ‘da İngilizce öğrenebileceğiniz birçok global zincir ve butik dil okulları bulunur. Ders dışında Avustralya’nın muhteşem parklarının, eşsiz plajlarının keyfini çıkarabilir ayrıca outdoor birçok aktivite yapabilirsiniz. Avustralya’da hem kaliteli İngilizce öğrenip aynı zamanda eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Buna ek olarak İngilizce eğitim alırken Avustralya devletinin uluslararası öğrencilere tanıdığı çalışma izni sayesinde yüksek ücretlerle çalışabilirsiniz. Böylece yaşam masraflarınızı çıkarabilir ve para biriktirebilirsiniz.

Avustralya Devleti ve okulları her zaman öğrenci dostu uygulamalarla uluslararası öğrencilere destek olmuştur.

Avustralya’da en az 6 ay ve üzeri eğitim alan öğrenciler eğitim ücretlerini taksitle ödeyebilirler.

Ödemenin yarısını Türkiye’de vize başvurusu yapmadan önce, kalan kısmını ise Avustralya’da eğitime başladıktan 3 ay sonra ödeyebilirsiniz.

Pandemi sürecinde bir çok öğrenci ve ailesi yüksek eğitim ücretleri nedeniyle yurtdışında İngilizce öğrenme planlarını erteliyor yada vazgeçiyor. Planlarınızı daha fazla ertelemeden Avustralya dil okulları ve hükümetinin uluslararası öğrencilere tanıdığı bu hakkı kullanabilir ve zaman kaybetmeden uygun taksit imkanı ile Avustralya’da İngilizce öğrenebilirsiniz.

***Başvuru sırasında her hangi bir kayıt ücreti yada depozito ödemesi talep etmiyoruz. Yani vize aşamasına gelene kadar her hangi bir ödeme yapmayacaksınız. Eğer planlarınız değişirse ve iptal etmek zorunda kalırsanız her hangi bir maddi zararınız olmayacaktır.

Detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilir yada bizi 0212 236 5793 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

University of Western Sydney (UWS)

UWS olarak da bilinen University of Western Sydney, Sydney, New South Wales, Avustralya’nın  New South Wales eyaletinde bulunan çok kampüslü bir üniversitedir. UWS’in  Greater Western

pasaport hakkında tüm merak edilenler

Pasaport Hakkında Tüm Merak Edilenler

Avustralya Eğitim Dünyası olarak, Pasaport hakkında merak edilen tüm soruların yanıtlarını tek bir başlık altında topladık. Umuyoruz ki bu içerik ile birlikte pasaport konusunda yeterli

Ethem METİN – Sydney / Avustralya Öğrenci Görüşü

Ethem METİN – Sydney / Avustralya

Türkiye de üniversite bitiren her genç gibi ben de yurtdışında İngilizce eğitimi almak için araştırmalara başladım ve bu konuda birçok ajansla irtibata geçtim. Ama Avustralya

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.