Avustralya’da Ekonomik Master

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Eğitim Tercihleriniz

Yıllık 16000AUD’dan Başlayan Fiyatlarla Master Yapın.

3 yıla kadar çalışma izni kazanın!

Avustralya’da master hem profesyonel hem de akademik kariyerinize yapabileceğiniz en önemli yatırımdır.

Avustralya’da 39 tane üniversite bulunur ve bu üniversitelerin hemen hepsi QS ve Times Higher Education ranking listelerinde en üst sıralarda yer alır. Avustralya üniversiteleri, öğrencilerine tüm dünyada geçerli prestijli diplomalar sunar.  Avustralya üniversiteleri kampüs ve araştırma olanaklarıyla da cezbedicidir. Birçok buluşa ve patente sahip üniversiteler bilimsel araştırmalar için devlet tarafından cömert fonlarla ödüllendirilirler. Avustralya master programlarının içeriği günceldir ve endüstri desteklidir.

Avustralya devleti, 2 yıllık master  programından mezun olanlara eğitim sonrasında 24 aylık çalışma izni vermektedir.  Bu süre regional bölge olarak adlandırılan şehirlerde( Adelaide, Wollongong, Perth vb) 3 yıla çıkmaktadır. Bu süre içinde mezunlar istedikleri işte çalışabilirler ve sonrasında isterlerse PR(sürekli oturum izni) başvurusu yapabilirler.

Avustralya, yüksek eğitim vizesinde yaptığı değişikliklerle “Streamlined Visa Processing” olarak adlandırılan yeni sistemle değerlendirmektedir ve  vizeler oldukça hızlı ve olumlu şekilde sonuçlanmaktadır.

Avustralya’da uygun fiyatla master yapabileceğiniz sınırlı sayıda üniversite ve yüksek öğretim koleji vardır. Bu üniversitelerden biri Torrens University’dir.

Torrens University Australia, yüksek öğretime farklı, modern, kariyer odaklı ve küresel bir bakış açısı getiriyor. Torrens’ın sektörün ihtiyacına göre tasarlanmış programları, mezunlarını küresel anlamda rekabetçi, donanımlı profesyoneller olarak iş hayatına kazandırıyor.

Torrens University,  Laureate International Universities bünyesinde yer alır ve öğrencilerine mezuniyet derecesinden daha fazlasını garanti eder.  Öğrencileri, global zorluklarla mücadeleye hazır olarak dünyanın en büyük eğitim ağından mezun oluyorlar.

Torrens University, çeşitli disiplinlerde lisans ve lisansüstü programlar sunuyor.

Kampüsleri Sydney, Adelaide, Melbourne ve Brisbane’dadır. Mümkün olan her yerde, öğrencilere kolay erişim sağlamak için online kurslar da sunar.

Torrens University’nin Türk öğrencilere verdiği %30 özel burs kapsamında yıllık 16000AUD’dan başlayan ücretlerle master yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilir yada bizi 0212 236 5793 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Sydney’de ekonomik fiyata İngilizce öğrenin!

Sydney’de ekonomik fiyata İngilizce öğrenin!

Avustralya Sydney’de ekonomik fiyata İngilizce öğrenin! 40 Hafta 5270 AUD’dan  başlayan fiyatlarla.. Avustralya’nın en büyük şehri Sydney’de ekonomik fiyatlarla İngilizce öğrenebilirsiniz. Avustralya Eğitim Dünyası olarak

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin