Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Avustralya'da Eğitim

Avustralya’da Eğitim

Avustralya’da eğitim almak ve yaşamak bir çok öğrencinin hayalidir. Avustralya, son yıllarda Türk öğrencilerin gerek dil eğitimi gerekse üniversite eğitimi için en çok tercih ettiği ülkelerin başında gelmektedir. Eğitim için Avustralya’da en çok tercih edilen şehirler: Sydney, Melbourne, Adelaide, Brisbane, Perth, Gold Coast, Newcastle ve Wollongong’tur. Tüm şehirlerde çok kaliteli dil okulları, mesleki kolejler ve üniversiteler mevcuttur.

Avustralya, uluslararası eğitim alanında İngiltere, Amerika, Kanada gibi dünya liderleriyle yarışır. Avustralya’da her seviyeye uygun İngilizce dil okullarından, meslek eğitimi veren, kariyer değiştirmek veya mesleki pratiğe ihtiyacı olanlar için sunulan TAFE sertifika diploma kolejlerine ve eğitim sonrası 2 yıl çalışma hakkı veren, dünya üniversite sıralamasında önde gelen mühendislik, tıp, sosyal bilimler, spor,  sanat ve mimari  alanında eğitim veren üniversitelerine kadar çok geniş yelpazede eğitim kurumları mevcuttur.

Avustralya eğitim dışında iklimi, doğal güzellikleri, sosyal faaliyetler ve spor için sunduğu imkanları, sıcak insanları, düşük suç oranı, dinamik ve kültürlü yapısı ve de  iş fırsatlarıyla eğitim alanında rekabet ettiği diğer ülkelerden çok daha fazlasını sunar.

Avustralya ülkeye eğitim için gelen yabancı öğrencilere iki haftada 40 saat olmak üzere eğitim süreleri boyunca çalışma izni verir. Saatlik ücretler 16-25 AUD arasında değişir. Bir çok öğrenci eğitimlerinden kalan zamanlarında çalışarak hem cep harçlıklarını çıkarabiliyor hem de sosyal hayatta İngilizce’yi aktif olarak kullandıklarından eğitimlerine katkı sağlayabiliyorlar.

Avustralya’da eğitim almak için 10 temel neden!

Öğrenci Yorumları

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz