...

Avustralya Şehirleri

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Avustralya Şehirleri

Avustralya öğrencilere sunduğu barış içindeki ortamı, yüksek yaşam standartları, dünyaca tanınan eğitim sistemi, çalışma olanakları gibi avantajları sayesinde uluslararası öğrenciler tarafından oldukça fazla tercih edilir.

Avustralya’da öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirler;

Sydney

Avustralya’nın en kalabalık şehri olan Sydney, iş ve nüfus yoğunluğunun olduğu, fırsatlarla dolu bir şehirdir. Sydney sırf turistlik amaçla bile çok fazla ziyaretçi çeken muhteşem bir şehirdir. Burada yapılacak birçok etkinlik, sosyalleşecek birçok mekân ve birinci sınıf restaurantlar, ayrıca eğitim alabileceğiniz çok iyi okul alternatifleri bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü Bondi Plajının yanı sıra Opera House, Harbour Bridge,  Royal Botanic Garden kesinlikle keşfedilmesi gereken yerlerdir. Yaşam masraflarının Sydney’de diğer şehirlere göre biraz daha yüksek olsa da,  benzersiz bir deneyim, şahane anılar edinebilirsiniz. Öğrencilere verilen çalışma izninin en rahat kullanılabileceği şehirdir. özellikle tatil zamanlarında yoğunlaşan iş olanakları sayesinde öğrencilerimiz kendi giderlerinin büyük kısmını karşılayabilecek kadar para kazanabiliyorlar.

Melbourne

Melboune, Avustralya’da Türklerin en yoğun bulunduğu şehirlerden biridir. Sydney’den daha küçüktür ve Avrupai bir tarzı vardır. Melbourne birçok sanatsal ve kültürel etkinliğin merkezi gibidir. Şehir dinamik, eğlenceli ve yaşam sevinciyle doludur. Melbourne’de Royal Botanic Garden, National Gallery of Victoria, Wine Country, Melbourne Zoo gezip görebileceğiniz muhteşem yerlerdir. Bir çok okulun hem Malbourne’da hem de Sydney’de şubeleri bulunur ve bazıları şubeler arası geçişleri kabul ederler. Bu sayede Avustralya’ya gittikten sonra istediğiniz şehirde eğitim alabilirsiniz.

Brisbane

Avustralya’nın üçüncü büyük şehri ve Queensland eyaletinin başkentidir. Yaşamın çok hızlı aktığı Brisbane’de tatil havasında bir eğitim süreci geçirebilirsiniz. Dünyanın en güzel plajlarından sayılan Gold Coast çok yakın mesafededir. Şirin mahalleleri, samimi ve mütevazı insanları, dünya çapında bilinen müzeleri ve güzel plajlarıyla Brisbane tam bir cazibe kentidir.

Perth

Avustralya’daki eyalet başkentlerinden biri olan Perth, öğrencilerin çok tercih ettiği bir diğer şehirdir. Burada yaşam masraflarının nispeten daha düşük olması ve iş olanaklarının fazlalığı, eğitim süresince çalışmayı planlayan öğrencilerin şehre olan ilgisini arttırmaktadır. Gelişen sanayinin merkezi olmasının yanında çok güzel plajları, parkları, gündüz ve gece etkinlikleriyle çok seveceğiniz bir şehirdir.

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.