...

Avustralya Üniversite ve Master Danışmanlığı

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Eğitim Tercihleriniz

Avustralya Eğitim Dünyası : Avustralya Üniversite Yerleştirme Hizmetleri

39 Prestijli üniversitesiyle Avustralya, dünyanın en çok öğrenci çeken ülkelerinden biridir. Avustralya’daki üniversiteler mühendislikten sosyal bilimlere akla gelebilecek hemen her dalda lisans ve lisansüstü program sunmaktadır. Sydney , Melbourne , Brisbane , Perth, Adelaide ve New Castle üniversite eğitimi için en çok tercih edilen şehirlerdir.

Avustralya üniversitelerine kabul edilmek için iyi bir transkript ortalaması ve iyi bir İngilizce düzeyi gerekmektedir. İngilizce düzeyi programa doğrudan başlamak için yeterli olmayan ancak Avustralya’da eğitim almak isteyen öğrenciler için İngilizce + üniversite veya master paket eğitim yerleştirme sistemimiz mevcuttur. Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın bir çok üniversiteyle paket eğitim anlaşması bulunmaktadır ve öğrencilerimiz Real Yurtdışı Eğitim ofislerinde üniversitelerin kendi İngilizce seviye sınavını yapabilir ve seviyelerini ölçebilirler böylece ihtiyaçları kadar İngilizce eğitimini Avustralya’da eğitim alacakları üniversite bünyesinde alabilir ve sonrasında üniversitedeki programlarına başlayabilirler.

Öğrencilerimiz paket eğitim avantajıyla üniversite ve kolej bünyesinde aldıkları İngilizce eğitimle İngilizcelerini iyi bir düzeye getirecek ve IELTS veya TOELF stresi yaşamadan doğrudan üniversitedeki programlarına başlayabileceklerdir.

Real Yurtdışı Eğitim, Avustralya eğitim danışmanlığında Türkiye’nin önde gelen danışmanlık firmalarından biridir ve her yıl birçok öğrenciyi Avustralya’nın önde gelen üniversitelerine yerleştirmektedir. Real Yurtdışı Eğitim’in Türkiye’de İstanbul, Adana, Trabzon, Kütahya ve Azerbaycan’da Bakü’de bulunan ofisleriyle öğrencilere Avustralya üniversite danışmanlığı hizmeti vermektedir. Danışmanlarımızdan Avustralya’da eğitim ve yaşam ile ilgili tüm gerekli bilgileri alabilirsiniz. Real Yurtdışı Eğitim öğrencileri Avustralya’da okurken de destek almaya devam etmektedirler.

Real Yurdışı Eğitim, Türkiye’den ve Azerbaycan’dan bir çok öğrenciyi devlet bursuyla Avustralya’daki önde gelen üniversitelere yerleştirmiştir ve Avustralya eğitim danışmanlık hizmetlerimiz ücretsizdir!

Profesyonel Hizmetlerimiz:

Esnek ve birebir üniversite danışmanlığı

Kişinin akademik durumuna göre uygun üniversitelerin belirlenmesi

Üniversite başvuruları ve gerekli belgelerin hazırlanmasına rehberlik

Üniversite kabulü sonrası vize başvurusunun yapılması

Konsolosluğun yapacağı mülakata hazırlık

Sağlık kontrolü için gerekli bilgilendirme

Konaklama ve uçak bileti organizasyonu

Hareket öncesi gerekli bilgilendirme

Öğrencinin isteğine bağlı lokal destek hizmetleri

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Queensland Teknoloji Üniversitesi

Queensland Teknoloji Üniversitesi (QUT),  ders profiline yaptığıi güçlü profesyonel vurgusu ve hızla artan araştırma itibarı ile lider bir Avustralya üniversitesidir. 772 milyon dolarlık yıllık bütçesi

Ethem METİN – Sydney / Avustralya Öğrenci Görüşü

Ethem METİN – Sydney / Avustralya

Türkiye de üniversite bitiren her genç gibi ben de yurtdışında İngilizce eğitimi almak için araştırmalara başladım ve bu konuda birçok ajansla irtibata geçtim. Ama Avustralya

avustralya para birimi

Avustralya’da Asgari Ücret Ne Kadar? (Güncel 2023)

Avustralya’ya öğrenci olarak gittiğinizde yasal olarak çalışma izniniz bulunmaktadır. Avustralya’da asgari ücret saatlik olarak hesaplanmakta ve maaş ödemeleri haftalık olarak yapılmaktadır. 1 Temmuz 2022’den beri

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.