AUSTRALIA IS BACK!

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Eğitim Tercihleriniz

AUSTRALIA IS BACK!

Avustralya Sınırları Uluslararası Öğrencilere 1 Aralık’ta Yeniden Açılıyor!

Avustralya yaklaşık 20 ay gibi uzun bir aradan sonra 1 Aralık itibariyle uluslararası öğrencileri yeniden karşılamaya hazırlanıyor. Avustralya’nın sıkı COVID-19 planına göre ülkede 16 yaş ve üzeri yaş grubunda %85’e çıkan aşılama oranıyla Avustralya artık  virüse daha dayanıklı ve ülke normalleşmeye doğru hızlı adımlarla ilerliyor.

Avustralya Başbakanından Açıklama

Avustralya başbakanı Scott Morrison’un yaptığı açıklamaya göre Avustralya Hükümeti, hali hazırda vizesi olan tam aşılı öğrencilerin 1 Aralık itibariyle Avustralya’ya girişine izin verecek. Avustralya’da bazı eyaletlerde kendi aşılama hedeflerine ulaşana kadar karantina uygulaması devam edecek olsa da Sydney’in bulunduğu New South Wales,  Melbourne’un bulunduğu Victoria eyaleti ve de Canberra’nın yer aldığı Australian Capital Territory’de  karantina uygulaması  bulunmuyor.

Avustralya, Covid -19 öncesinde Türk öğrencilerin de gerek iklimi gerekse yüksek ücretlerle part-time çalışma izni sebebiyle İngilizce öğrenmek, sertifika ve diploma programlarına katılmak ve de lisans ve master yapmak için en çok tercih ettikleri ülkelerden biriydi.

Avustralya’dan gelen heyecan verici haberlerle Avustralya’nın eskisinden daha cazip bir ülke olacağına inanıyoruz. Avustralya, sunduğu kaliteli eğitim ve dünyada ön sıralarda yer alan üniversiteleriyle, üniversite eğitimi sonrası + 3 yıla varan çalışma izniyle uluslararası öğrenciler için oldukça cazip bir ülkedir.

Avustralya vizeleri, eğitim programları ve eğitim ücretleri ile ilgili detaylı bilgi için bize her zaman aşağıdaki iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

University of Western Australia

University of Western Australia

Batı Avustralya Üniversitesi (UWA), Avustralya’nın lider üniversitelerinden biridir ve öğretim, öğrenim ve araştırma konularında uluslararası üne sahiptir. Dinamik ve sürekli ilerleyen bir üniversite olan UWA, 

Avustralya’da Ekonomik Master

Yıllık 16000AUD’dan Başlayan Fiyatlarla Master Yapın. Torrens University program ve fiyat listesi için tıklayınız 3 yıla kadar çalışma izni kazanın! Avustralya’da master hem profesyonel hem

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz